O Mnie

Edyta Wasiak

Animator, wodzirej, ktoś kto rozbawi do łez i zapewni świetną zabawę!

Jestem certyfikowanym animatorem, wodzirejem i pedagogiem z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z dziećmi stawiają przede mną kreatywne wyzwania, które przerodziły się w moją pasję.

Jako założycielka firmy Arty-Party gwarantuję Państwu profesjonalne przygotowanie do każdej uroczystości, nietuzinkowe podejście do dzieci i indywidualne, z dużym zaangażowaniem, podejście do zleceń. Zapewniam mnóstwo atrakcji i super zabawę nie tylko dla najmłodszych!

Oferty Arty-Party skierowane są do firm, instytucji publicznych i osób indywidualnych.

Arty-Party zorganizuje dla Państwa animacje na pikniki firmowe/rodzinne, festyny, Dożynki, Dzień Dziecka, karnawał, Mikołaj, imprezy szkolne/przedszkolne, wesele z animatorem lub wodzirejem, zabawy z animatorem na urodzinki dla dzieci, komunie, halloween, imprezę jubileuszową, urodziny 18+ i wiele innych. Podczas dużych imprez współpracuję z najlepszymi animatorami.

W ofercie znajdą Państwo również usługę wodzireja z DJ. To świetny duet, który zapewni niesamowitą atmosferę podczas wesela czy imprez firmowych/rodzinnych.

Do najciekawszych atrakcji należą: profesjonalne malowanie twarzy, gigantyczne bańki mydlane, bańki ogniowe, zamykanie w bańce, zajęcia konstrukcyjne/artystyczne, brokatowe tatuaże, doplatanie warkoczyków, żywa maskotka „królik Bugs”,  modelowanie baloników, balony na hel, zabawy z chustą animacyjną, nietuzinkowe gadżety animacyjne oraz wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy.

Dodatkowo współpracuję z firmami: DJ, wata cukrowa, popcorn, zamek dmuchany, fotobudka, ciasta/torty, agroturystyka (wyjątkowe miejsce na imprezy)  i wiele innych.

Zapraszam do korzystania z usług Arty-Party i wystawiania recenzji na stronie lub profilu fb.

Rozbawionych dzieci

99%

Zadowolonych rodziców

99%

Imprezy na

100%