Oferta

Wesela

Wybierz opcję zabawy

Animator dla dzieci gości weselnych

 

Zbliża się wielkimi krokami najwspanialszy dzień dla dwóch przeznaczonych sobie osób! Ślub a tuż po nim zabawa weselna. Nie ma nic piękniejszego, pelnego emocji i podniosłego. Ten dzień musi być wyjątkowy nie tylko dla Państwa Młodych! Ten dzień każdy ma wspominać z uśmiechem i tym magicznym ciepłem w sercu <3

Każdy na pewno będzie się bawił znakomicie jeśli zadbasz o to, by i dzieci bawiły się dobrze. Jeśli nie chcesz by dzieciaki biegały między stolikami prosząc co chwilę wujków i ciocie o to by się nimi zajęły to oferta właśnie dla Ciebie!

 

Arty-Party jest Twoim rozwiązaniem!

 

Wiem jak poradzić sobie w takich sytuacjach. Zajmuję się dziećmi tak, że żadne z nich się nie nudzi. Podczas wesela prowadzę zajęcia kreatywne, konstrukcyjne, zabawy przy muzyce, malowanie twarzy, zabawy badawcze i wiele innych. Zrobię taki pokaz baniek mydlanych, który zainteresuje każdego, Zorganizuję konkursy, w których dzieci chętnie biorą udział, pokażę sztuczki magiczne jakich nie widział świat! Bardzo duże doświdczenie pedagogiczne pozwala mi na złapanie szybkiego kontaktu z dziećmi. Gwarantuję Ci, że zrobię wszystko by dorośli mogli spokojnie pobawić się na parkiecie.
Mogę przygotować również niespodzianki dzięki którym pobawimy się różwnież z dorosłymi gośćmi.

Gwarantuję, że nie pożałujesz, że zatrudniliście właśnie mnie!

Koszt takiej zabawy za godzinę to 150zł.

Jeśli zarezerwujesz termin z półrocznym wyprzedzeniem otrzymasz rabat!

 

Zadzwoń i zapytaj !!!

Wodzirej uroczystości weselnej z DJ lub bez

 

Jestem certyfikowanym wodzirejem. Na weselu funkcja wodzireja daje gwarancję zintegrowania się gości, a zabawy taneczne dla dorosłych, prowadzenie zabaw weselnych sprawi że na długo wszyscy zapamiętają tą uroczystość.

 

Prowadzę wesele w eleganckim stylu z duża dawką humoru i dobrego smaku. Elegancki strój i odpowiednie podejście to moja wizytówka. Nigdy nikogo do niczego nie zmuszam, ale jestem tak przygotowana, by goście chętnie korzystali z moich pomysłów na zabawę lub tańce.

 

Współpracuję z wyśmienitym DJ, który zagra każdą muzykę i poruszy do tańca. W ofercie DJ znajduje się profesjonalne nagłośnienie, szeroki repertuar muzyczny, oświetlenie dekoracyjne, dym, a nawet występ saksofonisty na żywo.

 

Nie zwlekaj zapytaj o ofertę i rezerwuj termin już dziś.

 

Zniżki dla tych co szybko się decydują !!!

Galeria

Zobacz całą naszą ofertę :

Urodziny

Przejdź

Komunie

Przejdź

Imprezy okazyjne

Przejdź

Wesela

Eventy

Przejdź

Atrakcje

Przejdź